Seleksies Vlaggenschip, Tiem Veeg, K3, Conjo’s en Beloftes

Tijd Icon

Zondag 21 september 2014

14:00 Kethel Spaland 1 – Vlaggenschip
12:00 verzamelen

  1. Drinke
  2. Mimi
  3. Tropical Screech
  4. Joost B.
  5. Edje
  6. Justin
  7. M. Balotelli
  8. Barman Kev
  9. Theo Jannssen
  10. Batouman
  11. Wijfie
  12. Harry Tramrails
  13. Vin
  14. Dr.Ken
  15. Rennie (vuile wissel)
  16. Badr Roy (vuile wissel)

10:30 Den Hoorn 2 – Tiem Veeg
09:00 verzamelen

  1. Rennie
  2. Hussy
  3. Danielle Brr
  4. LTJ^
  5. Ralph
  6. Badr Roy
  7. Uffel
  8. Bruno
  9. Rammes
  10. Luuk Suf
  11. Jan Smit
  12. Dr.Boeddha
  13. Verrekte Mongol
  14. Rooie Dakduif
  15. Shanon
  16. K.O. Agent

12:00 Spartaan’20 3 – K3
10:30 verzamelen

  1. Starfish
  2. Kakel
  3. COCA
  4. Schaik
  5. Warhoofd
  6. Teun de Beuker
  7. Snelle Jelle
  8. Ippon
  9. Capibara
  10. Maccoro
  11. Pino
  12. Ordy
  13. Bosplant
  14. JJ

14:45 Conjo’s – Schijf Da1
13:30 verzamelen

  1. San
  2. BJ
  3. Tante Ess
  4. Manon
  5. Tarzan
  6. Anna
  7. Melissa
  8. Shaun
  9. Likki
  10. Kneus
  11. Brabo
  12. Sloopkogel
  13. Valse Joyce
  14. Dolly

12:30 Beloftes – RVC’33 Da1
11:15 verzamelen

  1. Esmeralda
  2. Strikes
  3. Cheetah
  4. Ola
  5. Kim
  6. Jodie
  7. Lea
  8. Marit
  9. Dora
  10. Sloopkogels
  11. Brabo
  12. Martini
  13. Lisanne
  14. Camilla
  15. Mies
  16. Nathalie

Expand Icon

Schaft donderdag 18 september

Tijd Icon

Bami met kip en groenten

Lees het hele artikel

Expand Icon

Vrijwilliger zijn bij Erasmus Vitaal?

Tijd Icon

Vrijwilliger zijn bij Erasmus Vitaal?

Lees het hele artikel

Expand Icon

Kilofeest

Tijd Icon

19 september 2014

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft dinsdag 16 september

Tijd Icon

Tikka Masala met kip

Lees het hele artikel

Expand Icon

Seleksie Vlaggenschip

Expand Icon

Vertrek Mike van de Sande (Soesoe Mike)

Mike

Bedankt Mike!

Lees het hele artikel

Expand Icon

Seleksies Vlaggenschip, Tiem Veeg, K3, Conjo’s en Beloftes

Tijd Icon

Zondag 14 september 2014 14:30 Vlaggenschip – SVV 1 13:00 verzamelen Drinke Harry Tramrails Screech Joost B. Edje Justin De Garnaal Barman Kev Wijfie M. Balotelli Theo Janssen Mimi Vin Dr.Ken Batouman (eerst Tiem Veeg) Rennie (eerst Tiem Veeg) 11:30 Tiem Veeg – Schipluiden 2 10:30 verzamelen Rennie Hussy Verrekte Mongol LTJ^ Ralph Don Juan […]

Lees het hele artikel

Expand Icon

Voorlopige agenda BLV 26 september 2014

Tijd Icon

Voorlopige agenda BLV 26 september 2014

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft donderdag 11 september

Tijd Icon

Tjauw Fan met Trafassie Kip

Lees het hele artikel

Thuiswedstrijden:

21 september 2014

12:30Antibarbari 5 – Cabauw 3

10:15Antibarbari 7 – St. Hooger 3

14:45Antibarbari 9 – cvv Zwervers 5

12:30Antibarbari 11 – SCO’63 1

12:30Antibarbari 12 – CKC 6

14:45Antibarbari DA1 – Schijf DA1

12:30Antibarbari DA2 – RVC’33 DA1

28 september 2014

14:30Antibarbari 1 – Meeuwenplaat 1

11:30Antibarbari 2 – Delft 2

14:45Antibarbari 3 – sv Charlois 2

10:15Antibarbari 8 – Pretoria 3

10:15Antibarbari 9 – Leidschenveen 4

14:45Antibarbari DA3 – LVV Football Factory DA1

15:15Antibarbari DA4 – VEP DA2

12:30Antibarbari DA5 – DUNO DA2

5 oktober 2014

12:30Antibarbari 5 – Voorwaarts 3

12:30Antibarbari 7 – DRL 3

15:15Antibarbari 10 – VOC 11

12:30Antibarbari 11 – SVV 3

10:15Antibarbari 12 – NOCKralingen 4

10:15Antibarbari 13 – Besiktas 3

15:15Antibarbari 14 – Nieuwerkerk 11

14:45Antibarbari DA1 – SEP DA1

12:30Antibarbari DA2 – UVS DA1

Uitwedstrijden

21 september 2014

14:00Kethel Spaland 1 – Antibarbari 1

10:30Den Hoorn 2 – Antibarbari 2

12:00Spartaan’20 3 – Antibarbari 3

12:00Feyenoord AV 3 – Antibarbari 4

09:30VOC 8 – Antibarbari 6

10:30ASW 4 – Antibarbari 8

10:30XerxesDZB 5 – Antibarbari 10

14:00ST UNIO/OVS Oudewater DA1 – Antibarbari DA3

14:00AGE DA2 – Antibarbari DA4

11:00Hekelingen DA1 – Antibarbari DA5

28 september 2014

12:00Woerden 4 – Antibarbari 4

14:00Stolwijk 3 – Antibarbari 5

10:00SVV 5 – Antibarbari 7

09:30Feyenoord AV 4 – Antibarbari 10

14:30Hargasport 4 – Antibarbari 11

11:00Lekkerkerk 1 – Antibarbari 12

09:30TransvaliaZW 4 – Antibarbari 13

13:00SVDPW 3 – Antibarbari 14

12:00BSC DA1 – Antibarbari DA1

12:00Lekkerkerk DA1 – Antibarbari DA2

12:00Stolwijk DA1 – Antibarbari DA6

5 oktober 2014

14:00WCR 1 – Antibarbari 1

11:30Kocatepe 2 – Antibarbari 2

11:00HOVDJSCR 2 – Antibarbari 3

09:30Zwarte Pijl 4 – Antibarbari 6

14:00sv Charlois 3 – Antibarbari 8

14:30HBS 11 – Antibarbari 9

11:00Hekelingen DA1 – Antibarbari DA3

10:00Nieuwerkerk DA1 – Antibarbari DA4

14:00Laakkwartier DA1 – Antibarbari DA5

12:00Nieuwerkerk DA2 – Antibarbari DA6

Antiblablablad

Antiblablablad Vol.2

Bardiensten

Dinsdag 16 september: Heren 14
Donderdag 18 september: Kilo’s 2.0
Zondagochtend 21 september: Conjo’s
Zondagmiddag 21 september: Apen

Dinsdag 23 september: Beloftes
Donderdag 25 september: Spuit 10
Zondagochtend 28 september: Laurie II
Zondagmiddag 28 september: Swift Boys

Dinsdag 30 september: Vlaggenschip
Donderdag 2 oktober: Die Mannschaft
Zondagochtend 5 oktober: Pilschbazen
Zondagmiddag 5 oktober: RSC-Tiem

Regels Bardiensten

Activiteitenagenda

12 september Kennismakingstoernooi
26 september Bijzondere Leden Vergadering
28 september Openingsfeest + bbq
30 september t/m 5 oktober Commissie Kennismakingsweek
10 oktober S.L.E.T. 01 + Skihut on Tour feest
14, 15, 16 november Introweekend
20 november Karaokeavond
18 december Kerstdiner & galafeest
19 december Bal Door Het Dak toernooi
2 januari t/m 11 januari Antibarbaski
11 januari Nieuwjaarsborrel