Seleksies Vlaggenschip, Tiem Veeg, K3, Conjo’s en Tiem Veeg

Tijd Icon

Zondag 26 oktober 2014

14:00 Zwarte Pijl 1 – Vlaggenschip
12:30 verzamelen

  1. Drinke
  2. Mimi
  3. Tropical Screech
  4. Joost B.
  5. Edje
  6. Justin
  7. Theo Janssen
  8. Barman Kev
  9. Wijfie
  10. M. Balotelli
  11. Batouman
  12. Harry Tramrails
  13. Bruno
  14. Dr. Ken
  15. Marcel (eerst Tiem Veeg)

10:30 Olympia 2 – Tiem Veeg
09:00 verzamelen

  1. Marcel
  2. Shaninho
  3. Danielle Brr
  4. LTJ^
  5. Ralph
  6. Badr Roy
  7. Rooie Dakduif
  8. Wouter
  9. Vinnie
  10. Tom
  11. Luuk Suf
  12. Auke
  13. Uffel
  14. Don Juan
  15. Oom Agent
  16. Rammes

14:45 K3 – Excelsior’20 3]
13:45 verzamelen

  1. Rennie
  2. Bokito
  3. Schinkel
  4. Kakel
  5. Teun de Beukert
  6. Snelle Jelle
  7. COCA
  8. Bosplant
  9. Van der G.
  10. Ippon
  11. Capi
  12. Adje
  13. Pino
  14. Maccow
  15. JJ
  16. Geile Gerrit

10:30 HRC’14 Da1 – Conjo’s
08:30 verzamelen

  1. San
  2. BJ
  3. Tante Ess
  4. Dolly
  5. Tarzan
  6. Anna
  7. Melissa
  8. Manon
  9. Likki
  10. Kneus
  11. Brabo
  12. Ola
  13. Sloopkogels

12:30 Beloftes – sv Hillegom Da1

Seleksie volgt

Expand Icon

Schaft donderdag 23 oktober

Tijd Icon

Chili Con Carne

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft dinsdag 21 oktober

Expand Icon

Seleksie Vlaggenschip

Tijd Icon

Dinsdag 21 oktober 2014 Voetbal Rijnmond Cup 20:00 Hargasport 1 – Vlaggenschip (terrein SVV) 18:45 verzamelen Drinke Danielle Brr Tropical Screech Joost B. Harry Tramrails Justin Barman Kev Mimi Wijfie M. Balotelli Batouman Edje Vinnie Bruno

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft donderdag 16 oktober

Tijd Icon

Bruine bonen Kalkoen Alesie

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft dinsdag 14 oktober

Tijd Icon

Thaise Curry

Lees het hele artikel

Expand Icon

Seleksie Vlaggenschip

Tijd Icon

20:15 IJvv de Zwervers – Vlaggenschip 19:00 verzamelen Marcel Danielle Brr Badr Roy Mimi Harry Tramrails Theo Janssen Barman Kev De Garnaal Wijfie M. Balotelli Batouman Alvaro Tropical Screech Justin Vinnie Joost B. Edje

Lees het hele artikel

Expand Icon

Pannenkoeken

10403511_1531313030342397_8792768025612946510_n

zondag 12 oktober

Lees het hele artikel

Expand Icon

Seleksie Vlaggenschip, Tiem Veeg, K3, Conjo’s en Beloftes

Tijd Icon

seleksieess

Lees het hele artikel

Expand Icon

Facebook-poll tiemnamen

facebook logo

dames 3, dames 4, dames 5 en heren 8

Lees het hele artikel

Thuiswedstrijden:

26 oktober 2014

14:45Antibarbari 3 – Excelsior’20 3

12:30Antibarbari 8 – Meeuwenplaat 3

14:45Antibarbari 9 – Quick 10 (oefenwedstrijd)

14:45Antibarbari 14 – Spartaan’20 7

12:30Antibarbari DA2 – sv Hillegom DA1

12:30Antibarbari DA5 – Antibarbari DA3 (oefenwedstrijd)

2 november 2014

14:30Antibarbari 1 – GLZ Delfshaven 1

11:30Antibarbari 2 – Nieuwerkerk 3

10:15Antibarbari 4 – VOC 7

12:30Antibarbari 6 – Kocatepe 3

10:15Antibarbari 8 – Maasstad Tediro 3

15:15Antibarbari DA3 – Oosterheem DA1

14:45Antibarbari DA4 – ST UNIO/OVS Oudewater DA1

14:45Antibarbari DA6 – XerxesDZB DA1

9 november 2014

14:45Antibarbari 3 – VOC 3

12:30Antibarbari 5 – Full Speed 6

12:30Antibarbari 7 – Alexandria’66 1

10:15Antibarbari 9 – VOC 13

15:15Antibarbari 10 – Pretoria 4

12:30Antibarbari 11 – CKC 5

10:15Antibarbari 12 – HOVDJSCR 3

10:15Antibarbari 13 – Pretoria 5

15:15Antibarbari 14 – Hargasport 5

12:30Antibarbari DA2 – SEP DA2

14:45Antibarbari DA3 – RKDEO DA3

Uitwedstrijden

26 oktober 2014

14:00Zwarte Pijl – Antibarbari 1

10:30Olympia 2 – Antibarbari 2

09:30Zwarte Pijl 4 – Antibarbari 6

12:30Nieuwerkerk 11 – Antibarbari 13

10:30HRC’14 DA1 – Antibarbari DA1

28 oktober 2014

20:00AGE 1 – Antibarbari 1 (oefenwedstrijd)

20:00AGE 2 – Antibarbari 2 (oefenwedstrijd)

2 november 2014

11:30AGE 2 – Antibarbari 3

10:00Nieuwerkerk 5 – Antibarbari 5

12:00TOGB 6 – Antibarbari 7

12:00GLZ Delfshaven 7 – Antibarbari 9

10:30LMO 3 – Antibarbari 10

10:30XerxesDZB 5 – Antibarbari 11

13:45XerxesDZB 6 – Antibarbari 12

13:00Blijdorp 7 – Antibarbari 13

09:30TransvaliaZW 4 – Antibarbari 14

13:45RKDEO DA2 – Antibarbari DA2

9 november 2014

14:00Hermes DVS 1 – Antibarbari 1

11:00Full Speed 2 – Antibarbari 2

10:00Slikkerveer 5 – Antibarbari 4

12:00TransvaliaZW 2 – Antibarbari 6

11:00DRL 4 – Antibarbari 8

12:00Haarsteeg DA1 – Antibarbari DA1

10:30ASW DA1 – Antibarbari DA4

12:00CKC DA2 – Antibarbari DA5

14:00GSV DA1 – Antibarbari DA6

Antiblablablad

Antiblablablad Vol.2

Bardiensten

Dinsdag 21 oktober: Beloftes
Donderdag 23 oktober: All Stars
Zondagochtend 26 oktober: Bestuur
Zondagmiddag 26 oktober: Bestuur

Dinsdag 28 oktober: Heeren
Donderdag 30 oktober: Swift Boys
Zondagochtend 2 november: Trankilo’s
Zondagmiddag 2 november: Laurie II

Dinsdag 4 november: Dames3/DEH Suffe Mutschen/Tiem Naamloos
Donderdag 6 november: Spuit 10
Zondagochtend 9 november: Pilschbazen
Zondagmiddag 9 november: Heren14

Regels Bardiensten

Activiteitenagenda

23 oktober Pubquiz avond
14, 15, 16 november Introweekend
20 november Karaokeavond
4 december Sinterklaas thema avond
18 december Kerstdiner & galafeest
19 december Bal Door Het Dak toernooi
2 januari t/m 11 januari Antibarbaski
11 januari Nieuwjaarsborrel