Aanmelden Antibarbari Open 2015

Seleksies Vlaggenschip, Tiem Veeg en Conjo’s

Tijd Icon

Zondag 19 april 2015

14:30 Voorwaarts 1 – Vlaggenschip
12:30 verzamelen

  1. Drinke
  2. Mimi
  3. Danielle Brr
  4. Joost B.
  5. Wouter
  6. Badr Roy
  7. Justin
  8. Vinnie
  9. Dr.Ken
  10. M.Balotelli
  11. Barman Kev
  12. Tikkie
  13. Theo Janssen
  14. Luuk Suf
  15. Oom Agent
  16. Alvaro

11:00 Poortugaal 2 – Tiem Veeg
09:30 verzamelen

  1. Alvaro
  2. Elmo
  3. Edje
  4. LTJ^
  5. Ralph
  6. Frank
  7. De Garnaal
  8. Uffel
  9. Luuk Suf
  10. Tom
  11. Jan Smit
  12. Martijn
  13. Reinoud
  14. Allie
  15. Oom Agent

14:45 Conjo’s – Bavel Da1
13:30 verzamelen

  1. Scampi
  2. BJ
  3. Camila
  4. Sloopkogels
  5. Anne
  6. Sloopkogel
  7. Mary
  8. Lea
  9. Nickwick
  10. Kneus
  11. Ola
  12. Dolly
  13. Brabo
  14. Jolien

Expand Icon

Schaft donderdag 16 april

Expand Icon

Schaft dinsdag 14 april

Tijd Icon

Sperziebonen ovenschotel

Lees het hele artikel

Expand Icon

Seleksies Vlaggenschip, Tiem Veeg, K3, Conjo’s en Beloftes

Tijd Icon

Zondag 12 april 2015 14:00 BZC / Zuiderpark 1 – Vlaggenschip 12:00 verzamelen Drinke Rooie Dakduif Danielle Brr Joost B. Mimi Badr Roy Justin Vinnie Wijfie M.Balotelli Barman Kev Wouter Theo Janssen Dr. Ken 11:30 Concordia 2 – Tiem Veeg 10:00 verzamelen Alvaro Tikkie LTJ^ Harry Tramrails Ralph De Garnaal Tom Uffel Luuk Suf Frank […]

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft donderdag 9 april

Expand Icon

Vrijwilliger zijn bij de VLS University Tour 2015?

Tijd Icon

Vrijwilliger zijn bij de VLS University Tour 2015?

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft dinsdag 7 april

Tijd Icon

Schnitzel met aardappelpartjes en salade

Lees het hele artikel

Expand Icon

Schaft donderdag 2 april

Tijd Icon

Pasta met roomsaus en spekjes

Lees het hele artikel

Expand Icon

Studenten scoren voor stichting Jarige Job op het Rotterdam Student Tournament

Expand Icon

Schaft dinsdag 31 maart

Tijd Icon

Pastasalade met kip

Lees het hele artikel

Thuiswedstrijden:

19 april 2015

10:15Antibarbari 4 – DONK 3

15:15Antibarbari 6 – Feyenoord AV 3

14:45Antibarbari DA1 – Bavel DA2

14:45Antibarbari DA4 – Alphense Boys DA1

12:30Antibarbari DA5 – SEP DA4

12:30Antibarbari DA6 – Haastrecht DA1

23 april 2015

18:45Antibarbari 3 – OVV 2

26 april 2015

14:30Antibarbari 1 – sv Charlois 1

11:30Antibarbari 2 – XerxesDZB 2

10:15Antibarbari 6 – BZC/Zuiderpark 2

10:15Antibarbari 8 – VFC 5

15:15Antibarbari 14 – Antibarbari 13

14:45Antibarbari DA4 – Ammerstol DA1

12:30Antibarbari DA5 – DSO DA1

14:45Antibarbari DA6 – ESTO DA1

3 mei 2015

10:15Antibarbari 4 – DONK 3

10:15Antibarbari 8 – OHVV 2

12:30Antibarbari 14 – sv Charlois 7

12:00Antibarbari DA1 – sv Charlois DA1

12:00Antibarbari DA2 – Bernardus DA1

14:45Antibarbari DA3 – Hekelingen DA1

14:45Antibarbari DA6 – GSV DA1

Uitwedstrijden

19 april 2015

14:30Voorwaarts 1 – Antibarbari 1

11:00Poortugaal 2 – Antibarbari 2

12:00Meeuwenplaat 2 – Antibarbari 3

13:00Oliveo 6 – Antibarbari 5

12:00CKC 3 – Antibarari 7

12:00Taurus 6 – Antibarbari 9

12:00Maasstad Tediro 4 – Antibarbari 10

12:00Blijdorp 5 – Antibarbari 11

11:00CKC 7 – Antibarbari 12

12:00sv Charlois 7 – Antibarbari 13

13:00Blijdorp 7 – Antibarbari 14

13:15Victoria’04 DA1 – Antibarbari DA3

26 april 2015

12:00NOCKralingen 2 – Antibarbari 4

14:00St. Hooger 3 – Antibarbari 7

12:00Zoetermeer 6 – Antibarbari 9

09:30sv Charlois 4 – Antibarbari 10

10:00cvv Zwervers 5 – Antibarbari 11

14:30cvv Zwervers 6 – Antibarbari 12

11:30Nemelaer DA1 – Antibarbari DA1

12:00Floreant DA1 – Antibarbari DA2

14:00GDA DA1 – Antibarbari DA3

3 mei 2015

14:00LMO 1 – Antibarbari 1

11:00Slikkerveer 2 – Antibarbari 2

12:00sv Hillegom DA2 – Antibarbari DA4

Antiblablablad

Antiblablablad Vol.2

Bardiensten

Dinsdag 14 april: Beloftes
Donderdag 16 april: Die Mannschaft
Zondagochtend 19 april: Forever Dames 3
Zondagmiddag 19 april: Heeren

Dinsdag 21 april: Tiem Veeg
Donderdag 23 april: All Stars
Zondagochtend 26 april: Laurie II
Zondagmiddag 26 april: Pilschbazen

Regels Bardiensten

Activiteitenagenda

24 april Antibarbari Open
16 mei Kastenlauf
29 t/m 31 mei Verjaardagsreis
5 t/m 7 juni GNSK
12 juni ZAV 1 & openingsfeest
19 juni ZAV 2 & feest
26 juni ZAV 3 & feest
3 juli ZAV 4 & eindfeest